Posted in O suplementacji, POLSKI

Wzór suplementacji

Wyleczenie się z przerostu Candidy polega na umiejętnym wprowadzeniu do organizmu tego, czego Candida go pozbawiła, za pomocą uzupełniania witamin B w każdym posiłku. Oznacza to, że trzeba oszacować posiłek i go uzupełnić. Jeśli jest on całkowicie kwasotwórczy jak kanapka z serem, pasztetem czy wędliną, to bezwzględnie wymaga takiego wsparcia w postaci maksymalnie 1/4 łyżeczki Flavon Kids lub tabletki B compositum i odrobiny zieleniny. Jeżeli połowę posiłku stanowią warzywa, wsparcie takie nie jest konieczne. Jeżeli w posiłku jest cukier i oczyszczona mąka, to żadne wsparcie tego nie wyrówna, będzie to jak wlewanie wody do dziurawego garnka.

Oprócz wspierania posiłków kompletem witamin B wskazana jest suplementacja witaminy B6 do wieczornego posiłku (lub w razie wystąpienia objawów po nim, jeszcze dodatkowo), w celu przyswojenia magnezu z całego dnia. Magnez jest pierwiastkiem decydującym w walce z Candidą, dlatego ta suplementacja wyznacza tempo samoleczenia. Osoby, które jadają ciężkie posiłki i nie odczuwają objawów deficytu witamin B (jak reakcje alergiczne, problemy z trawieniem) mogą suplementować całą tabletkę (50 mg), a osoby, które jadają lekko i reagują na wszelkie zmiany, pół tabletki.

Advertisements

Author:

I like to know WHY. It makes me a conscious creator of my life. Lubię rozumieć DLACZEGO. To sprawia, że mogę mieć wpływ na własne życie.

One thought on “Wzór suplementacji

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s